BLAMAŽA: Srpske rukometašice, vicešampionke sveta, ispale sa EP!
0
23
Naše devojke poražene su od selekcije Slovačke sa 23:21 čime su završile učešće bez pobede na ovom šampionatu
Vicešampionke sveta, rukometašice Srbije, nisu uspele da se plasiraju u drugu fazu prvenstva Evrope pošto su u Osijeku, u poslednjem kolu D grupe, izgubile od selekcije Slovačke sa 23:21 (6:11).
Preporučujemo
Nije čestitala Sabalenki, pa izgovorila potresne reči o Ukrajini: "Nemaju struju na -20, moja sestra spava..."
Marta Kostjuk htela da propadne u zemlju zbog Sabalenke: Beloruskinja održala lekciju Ukrajinki za sva vremena
Izabranice Saše Boskovića izgubile su sve tri utakmice u grupi, od Crne Gore, Francuske i Slovacke, pa su zasluženo eliminisane iz daljeg takmičenja.
Zanimljivo je da naše rukometašice nisu do sada ostvarile nijednu pobedu na četiri Evropska šampionata koja su igrana van naše zemlje.
Jedino su uspele da trijufmuju i da dođu do borbe za medalju pre dve godine u Srbiji
Rezultati poslednjeg kola:
Francuska - Crna Gora 20:24 (12:12),
Srbija - Slovačka 21:23 (11:6).
Konačna tabela: Francuska 6, Crna Gora 4, Slovačka 2, Srbija 0.
(Telegraf.rs)