Mesi, Suarez i kompanija nisu imali ključ za odbranu Hetafea!

Loša partija Barselone koja nije uspela da pobedi i sada zaostaje četiri boda za Realom iz Madrida

Fudbaleri Barselone igrali su na gostujućem terenu protiv Hetafea nerešeno 0:0 i napravili korak nazad u trci za osvajanje titule u Primeri.

Mesi, Suarez, Pedro i ostali napadači nisu imali "ključ za bravu" protivničke odbrane, tako da Katalonci sada zaostaju četiri boda za vodećim Realom iz Madrida, koji je u petak u gostima lako pobedio Almeriju 4:1.

Valensija je pitanje pobednika rešila za nešto više od pola sata igre. najpre je Feguli dva puta pogađao mrežu Pčelica, d abi Pjati u 36. minutu postavio konačan rezultat  -3:0. Treba pomenuti i to da je domaći tim poslednjih 20-ak minuta igrao sa igračem manje.