Raduljica napustio Kinu i ostavio klubu silne pare!
305
7
Srpski reprezentativac napustio je Šandong pre isteka ugovora
Košarkaški reprezentativac Srbije Miroslav Raduljica nije više igrač kineskog Šandonga.
Preporučujemo
Gledali smo jednu od najgorih utakmica Svetskog prvenstva, Gana izdržala nalete Engleske i uzela bod
Tragedija usred Mundijala! Didije Dešan hitno napustio reprezentaciju Francuske
Prema inoformacijama portala "Sportando", naš centar se odlučio da pre isteka ugovora napusti klub, za koji je odigrao 14 utakmica i prosečno beležio 18 poena i devet skokova po meču.
Ovo je Raduljicu koštalo velikog dela ugovora, jer je Šandong zadržao milion i dvesta hiljada dolara, dok je našem košarkašu pripalo 300.000 dolara.
Ovaj potez osvajača srebrne medalje na ovogodišnjem Mundobasketu znatno doprinosi navodima da će Raduljica ponovo da zaigra u NBA ligi.
(Telegraf.rs)