Siti je dobio prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku!
0
1
Lampard je letos iz Njujork Sitija prešao na šestomesečnu pozajmicu u Siti, a sada je produžio saradnju do kraja godine
Nekadašnji fudbalski reprezentativac Engleske Frank Lampard igraće do kraja sezone na pozajmici u Mančester Sitiju, saopštili su danas "građani".
Preporučujemo
Novo čudo na Mundijalu: Zelenortska Ostrva opet oduševila planetu, Urugvaj na rubu šokantnog ispadanja!
Novi Zeland - Egipat: Trezege pogodio za Egipat, tim iz Afrike na putu ka prolasku u narednu fazu!
Lampard je letos iz Njujork Sitija prešao na šestomesečnu pozajmicu u Siti, a prethodno je 13 godina igrao za Čelsi.
Siti je na svom sajtu saopštio da je odlučio da zadrži Lamparda do kraja sezone kako bi pomogao u osvajanju trofeja.
Ovaj 36-godišnji vezista je ove sezone u svim takmičenjima postigao šest golova na 17 utakmica.
(Telegraf.rs)