Zašto Nole sa protivnicima pozira sa maskom? (FOTO)
0
0
Naš teniser se sa Federerom, Berdihom i Kolšrajberom slikao u Dubaiju
Turnir u Dubaiju igraće se od 23. do 28. februara, a većina učesnika je već neko vreme u ovom egzotičnom gradu.
Preporučujemo
Francuska u utakmici dugoj 4 sata uništila Irak, prekid nije sprečio Embapea, nastavlja poteru za Mesijem
Haland u najboljoj utakmici SP priredio spektakl, Norvešku poveo ka istoriji, "šampion" Afrike tuguje
Detalj iz Dubaija podelio je najbolji teniser sveta Novak Đoković, fotografijom, na kojoj je on sa Rodžerom Federerom, Tomašom Berdihom i Filipom Kolšrajberom.
Njih četvorica poziraju sa maskama za lice.
- Toliko je vetrovito da moramo da nosimo maske - napisao je Đoković na Tviteru.
(Telegraf.rs)