Parola igrača Železnika zasenila remi Partizana! (FOTO)

Crno-beli odigrali su nerešeno 1:1 sa ekipom iz Železnika

Igrači Partizana sa manjom minutažom i oni koji su igrali pred kraj utakmice sa Voždovcem prošlog vikenda (3:3), odigrali su nerešeno u trening utakmici sa Železnikom - 1:1.

Gol za crno-bele postigao je u 26. minutu Ivan Šaponjić. U 25 minutu, Saša Ilić je dobio loptu na desnoj strani kaznenog prostora, uputio centaršut ka usamljenom Šaponjiu, ali je gostujući igrač Ivanović rukom sprečlio put lopti i sudija je opravdano pokazao na belu tačku. Siguran realizator je bio mladi Šaponjić.

U 68. minutu je ipak Železnik izjednačio - posle kornera Kočanovića, loptu je glavom lepim udarcem sproveo u mrežu Milanović.

Sredinom prvog poluvremena, jedan momak je zakačio transparent na ogradu terena na Zemunelu, na kome je pisalo:

- Ceo život sanjam o tome, da igram u dresu tvome!

Ispostavilo se da je momak koji je to postavio, bek Železnika, Dejan Pejović, rođen 1992. godine.