NA KORAK OD FINALA! Čukarički siguran protiv Voždovca!

Gosti su završili meč sa devetoricom. U samoj završnici Pavlović je zbog prigovora dobio drugi žuti karton, dok je Zlatković zaradio direktan crveni karton pošto je namerno nagazio protivničkog igrača dok je ležao na terenu.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su na domaćem terenu ekipu gradskog rivala Voždovca sa 2:0, u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije.

Ekipa trenera Vladana Milojevića sa dva gola prednosti širom je otvorila vrata finala i sa mnogo samopouzdanja može da čeka revanš.

Ceo posao Čukarički je odradio u prvom poluvremenu, kada je igrao mnogo bolje od Voždovca, a istakao se dvostruki strelac Nenad Mirosavljević.

Iskusni napadač najpre je u 15. minutu sjajno ispratio akciju saigrača i lako pogodio sa ivice peterca, da bi pred odlazak na odmor iskoristio centaršut Stojkovića i zatresao mrežu za ubedljivo vođstvo domaćeg tima.

Voždovac je u nastavku pokušavao da barem jednom savlada protivničkog golmana, ali je Čukarički organizovanom igrom umeo da sačuva sigurnu prednost.

Čukarički - Voždovac 2:0