Kolarov i Jojić gledali Čukarički i Partizan! (FOTO)
182
3
Reprezentativci Srbije gledali derbi između Čukaričkog i Partizana
Reprezentatzivci Srbije koji su stigli u Beograd na okupljanje reprezentacije uoči meča kvalifikacija za EURO 2016 u Portugaliji, iskoristili su slobodno vreme kako bi gledali bivše klubove.
Preporučujemo
Pojavila se vest da je Đoković donirao 300.000 evra za Omiš, Hrvati besni: "Sad bi Tompson trebalo da..."
Bivši reprezentativac Francuske potpisao za klub čiji je vlasnik Novak Đoković!
Aleksandar Kolarov je iz lože pratio svoj Čukarički, dok je među navijačima, dok je sa nekoliko prvotimaca crno - belih koji nisu igrali u derbiju kola na Banovom Brdu bio Miloš Jojić, bivši igrač crno - belih, sada član Borusije iz Dortmunda.
Na stadionu su bili priustni Veljko Paunović, dok je Dragan Bjelogrlić, član Uprave Partizana sedeo u društvu Ljubiše Tumbakovića na prilično skockanom stadionu Čukaričkog.
(Telegraf.rs)