BUDUĆI POBEDNIK OL STARA: Klinac zakucao preko 228 cm visokog košarkaša! (VIDEO)
208
1
Kori Senders je na srednjoškolskom Ol star meču oduševio publiku i skaute svojim atletskim i košarkaškim sposobnostima
Preporučujemo
Dao je 4 gola Zvezdi, postao heroj kvalifikacija u 96. minutu, sada svi pričaju o njegovoj devojci
"Valja Milanu, Sitiju, Embapeu, ali ne odgovara reprezentaciji Srbije! O čemu mi to onda pričamo?"
Dobro upamtite ime Kori Senders, jer je ovaj momak sigurno budući pobednik takmičenja u zakucavanju na NBA Ol staru. Iako je još uvek srednjoškolac on već dugo oduševljava publiku svojim akrobacijama na utakmicama, a sada je isto to učinio na srednjoškolskom Ol staru na Floridi.
Senders je odlučio da pokaže svoje fenomenalne fizičke predispozicije i sposobnosti, pa je na parket izveo najvišeg gimnazijskog košarkaša Tako Fala koji je visok 228 centimetara, stavio ga ispred koša i onda skočio i zakucao preko njega.
Zaista impresivno, naročito kada se uzme u obzir da je Kori visok svega 188 santimetara. Zamislite koliki je onda njegov odraz?
(Telegraf.rs)