Tipsa: Kako sam nekad bio debeo...(FOTO)
0
0
Srpski teniser pred četvrtfinalni duel sa češkom rešio da se našali na nekadašnji svoj izgled
Osmi teniser planete Janko Tipsarević odlučio je da se našali pred Dejvis kup meča između Češke i Srbije koji počinje u petak u 15 časova. Tipsa je na društvenoj mreži Tviter postavio fotografiju sa Dejvis kup duela između Slovačke i Srbije.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Hrvatska - Gana: Sjajan gol Sučića, komšije sada bliže plasmanu u nokaut fazu, Hrvati lakše dišu
- Al sam nekada bio debeo... – napisao je drugi rangirani srpski teniser na ATP listi.
Tipsarević igra sutra drugi meč protiv Češke. Rival će mu biti iskusni Radek Štepanek.
(Telegraf.rs/foto: Janko Tipsarević Tviter)