(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) Fudbaleru ostala noga da visi posle duela sa protivnikom!
40
0
Stravičan prelom noge dogodio se na meču dve ekipe iz Saudijske Arabije, a nadamo se da ova povreda neće ugroziti karijeru nesrećnog igrača
Preporučujemo
Novak Đoković stigao u BiH i odmah otišao na Bosanske piramide, srpski GOAT meditirao, a ovo su detalji
Prvi izgrlio Dragutina Topića kad je Angelina uzela bronzu, proslavljeni srpski atletičar dobio sjajnu nagradu
Jedna od najjezivijih i najstravičnijih povreda u fudbalu dogodila se u Saudijskoj Arabiji na utakmici Emad Sahabija i Al Šoalaha. Fudbaler gostujuće ekipe je doživeo težak prelom noge posle duela koji je imao sa protivničkim igračem.
Njemu je stopalo potpuno odvojeno od ostatka noge i zaista biće dobro ukoliko bude uopšte mogao da nastavi karijeru posle ovako strašne povrede.
(Telegraf.rs)