Vodio ih je do finala, ali je sada platio ceh neulasku i plej-of!
0
0
Oklahoma je otpustila dugogodišnjeg trenera Skota Bruksa
Ekipa Oklahome Sitija otpustila je trenera Skota Bruksa, saopšteno je na sajtu ovog NBA ligaša.
Preporučujemo
Vreme je za rasplet u grupnoj fazi Svetskog prvenstva: Komšijama "visi" nokaut faza, moglo bi da bude šokova
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Srbija - Japan u Ligi nacija za odbojkaše
Bruks je u Oklahomu došao 2008. godine, a dve godine kasnije proglašen je za najboljeg trenera u NBA ligi.
Pod njegovim vođstvom Tander je tri puta igrao u finalu Zapadne konferencije, dok je u velikom finalu 2012. godine poražen od ekipe Majamija.
On je pre Oklahome radio u Sijetlu, Sakramentu i Denveru.
(Telegraf.rs)