Murić odlazi u Italiju na kraju sezone?
78
12
Slovenački košarkaš je na radaru ekipe iz Milana
Košarkaš Partizana Edo Murić bi na kraju sezone mogao da napusti klub i da pojača italijansku ekipu Armanija.
Preporučujemo
Najlepša Kineskinja sveta izdala Ameriku, Đoković se sa njom ludo zabavio, sada je postala akademski građanin
Tijana Bošković uništila snove atraktivne ruske odbojkašica, ona se obratila Srbinu i došla u Beograd
Prema pisanju "Gazete delo Sport", predsednik kluba Flavio Portalupi je boravio u Beogradu pre nekoliko nedelja da bi gledao crno-bele i partije Slovenca.
Uslov za eventualno veće insistiranje italijanskog kluba za dovođenje Slovenca jeste da Dejvid Mos ne produži saradnju sa klubom.
Murić je u Partizan stigao u septembru prošle godine i potpisao ugovor na dve plus jednu godinu, a prosečno beleži 11.3 poena, četiri skoka i dve asistencije.
(Telegraf.rs)