Andrea Lekić postigla neverovatan gol (VIDEO)
0
0
Najbolja rukometašica Srbije prelepim cepelinom istakla kandidaturu za najlepši gol sezone
Preporučujemo
Adriana Vilagoš se odlučila za promenu i otišla u daleku zemlju, na EP naša najveća nada uz Angelinu i Ivanu
OFK Beograd pokvario šampionsko slavlje Zvezde: "Romantičari" šokirali šampiona u poslednjem kolu Superlige
Kapitenka ženske rukometne reprezentacije Srbije Andrea Lekić bila je jedna od najzaslužnijih za plasman Đera u finale Lige šampionki, a napravila je i potez dana, kad je jednu kontru svoje ekipe okončala efektnim golom iz cepelina, provukavši loptu kroz svoje i kroz noge golmana Olčima.
Lekićeva je time istakla kandidaturu za najlepši rukometni gol sezone, a glavna protivkandidatkinja joj je rukometašica Budućnosti Bojana Popović, koja je, takođe u polufinalu Lige šampiona, izvela verovatno najbolji sedmerac u istoriji rukometa.
Andrea i Bojana imaće priliku da ljubiteljima rukometa podare još ovakvih momenata u finalu Lige šampiona 5. i 12. maja.