Votford ne može bez Srba: Kuzmanović se seli u Englesku!
1
1
Transfer srpskog reprezentativca je blizu realizacije
Srpski fudbaler i član Intera Zdravko Kuzmanović mogao bi karijeru da nastavi u Votfordu, prenela je italijanska "Gazeta delo Sport".
Preporučujemo
Tabela Evrolige posle debakla Partizana i tesne pobede Zvezde: Crno-beli na dnu, Delije se raduju borbi za vrh
Vlade Đurović otkrio koji igrači su ga razočarali, jednog je izdvojio: "Promaši zicer, bacanje, zakucavanje"
Kako se navodi, dogovor između dva kluba je skoro postignut, a Votford koji će naredne sezone igrati u Premijer ligi, za transfer 27- godišnjeg fudbalera trebalo bi da izdvoji oko tri miliona evra.
Podsetimo, da je do ulaska u društvo najjačih engleskih timova Votford vodio Slaviša Jokanović koji nije produžio ugovor sa klubom, dok je na klupi boravio Vujadin Savić.
Kuzmanović je tokom karijere nosio dres Bazela, Fiorentine i Štutgarta, a za ekipu Intera zabeležio je 42 nastupa.
Za reprezentaciju Srbije odigrao je 50 utakmica i postigao šest golova.
(Telegraf.rs/Tanjug)