Mitrogola nije hteo gol na debiju za Njukasl (VIDEO)

Srpski napadač je u više navrata pretio golu Jorka, ali nije uspeo da zatrese mrežu

Aleksandar Mitrović je debitovao za Njukasl u pripremnoj utakmici protiv Jorka. Mitorgola nije hteo gol na debiju, a na terenu je proveo 70 minuta.

Srpski napadač, koji je najskuplje pojačanje ''svraka'' u istoriji kluba, je u nekoliko navrata zapretio golu Jorka, ali nije uspeo da zatrese mrežu.

Mitrović je najbliži pogotku bio je u 51. minutu, kada je promašio sa desetak metara. U 70. minutu je zamenjen, a Jork je na kraju uspeo da pobedi sa 2:1.

Jedini gol za Njukasl postigao je u 75. minutu sjajni španac Ajose Peres, koji je omogućio Mitroviću pomenutu priliku za pogodak.