Pevao mu je "vrati konju glavu", a sad bi mogli da budu cimeri u novom klubu! (FOTO)
Posle velikih borbi u finalu plej-ofa Superlige u dresovima večitih rivala, krilni centar i bek šuter igraće sledeće sezone zajedno
Bivši košarkaši Partizana i Crvene zvezde, Milan Mačvan i Čarls Dženkins predstavljeni su u novom klubu Olimpiji iz Milana (Armani Džins).
Preporučujemo
Đoković održao nikad emotivniju konferenciju na Rolan Garosu: O titulama, povratku u Pariz, budućnosti...
"Ovo je možda moj poslednji meč...": Novak šokirao sve posle ispadanja od Sinera!
Njih dvojica su imala klasičnu promociju pred novinarima, u sali gde su malo šutirali na koš i pričali sa predstavnicima medija.
>>> Dženkins pokrenuo vređanje Mačvana! (VIDEO)
Zanimljivo je da popularnom Đenki leži crveno-bela boja, a videćemo kako će se navići bivši as crno-belih Mačvan.
Takođe, njih dvojicu spaja i nesmotreni incident koji je napravio Dženkins kada je na proslavi Zvezde zapevao uvredljivu pesmu "Vrati konju glavu, Mačvane".
Ipak, nakon toga se izvinio igraču Partizana, a nije nemoguće i da njih dvojca tokom priprema i putovanja budu cimeri u sobama.
Emoprio Armani je slika odmah okačio nasvoj Twiter profil.
(Telegraf.rs)