Meč Partizan - Steaua počinje minutom ćutanja za žrtve "Oluje"!
2016
25
To je potvrđeno iz UEFA klubu iz Humske
Evropska fudbalska federacija (UEFA) odobrila je da revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Partizana i Steaue počne minutom ćutanja za prognane i stradale Srbe u vojnoj operaciji "Oluja".
Preporučujemo
Najgora izjava 3. tenisera sveta o Đokoviću ikada, Siner ga isprašio kao nikoga, a onda je uzeo Novaka u usta
Nikola Jokić povukao neverovatan potez dva dana posle bruke Denvera, Ameri ostali u čudu
Utakmica se igra upravo na dan 20. godišnjice zločina, kada je u Srbiji i dan žalosti, odnosno Dan sećanja progona više od 200.000 Srba, a takođe je ubijeno i nestalo njih oko 2.000.
– Tražili smo to od UEFA i, da, utakmica će početi minutom ćutanja - rekao je "Žurnalu" generalni direktor Partizana Miloš Vazura.
Revanš meč trećeg kola Lige šampiona između Partizana i Steaue igra se u sredu od 20.30 na stadionu u Humskoj.
(Telegraf.rs)