Đorđević opet povređen, ne može da igra protiv Bajera!
0
0
Napadač Lacija zbog povrede zgloba neće moći da pomogne timu u prvom meču baraža kvalifikacija za Ligu šampiona
Fudbaler Lacija Filip Ðorđević zbog povrede najverovatnije će propustiti meč protiv Bajera iz Leverkuzena u kvalifikacijama za Ligu šampiona.
Preporučujemo
Bruka Denvera za sva vremena, džabe jedan Nikola Jokić, prevara zvana Džamal Marej odvela Minesotu dalje
Uhapšen Vedran Pavlek
Italijanski "Medijaset" prenosi da srpski napadač nije izašao na teren još od utakmice protiv Juventusa u Superkupu Italije prošlog vikenda.
Ðorđević je lakšu povredu skočnog zgloba, koju je zadobio protiv češke Sigme još u pripremnom periodu, obnovio i najverovatnije neće biti spreman za prvi meč plej-ofa kvalifikacija protiv Bajera u Rimu u utorak.
Ðorđević je prošle sezone, takođe zbog povrede zgloba, odsustvovao četiri meseca i vratio se na teren u finišu Serije A.
(Telegraf.rs/Tanjug)