E, ZATO JE NOLE KRALJ: Šta je Đoković hteo da kaže svojom porukom na ćirlici posle pobede?
Da li je slučajno ili namerno izabrao da u ovom trenutku piše na ćiriličnom pismu?
Novak Đoković je još jednom pokazao da je ponosni Srbin i da uvek pruža podršku svom narodu, ne samo u Srbiji, već gde god da je on rasut po čitavom svetu.
Preporučujemo
"Žao mi je dece i ljudi...": Kapiten Vojvodine i bivši fudbaler Zvezde javio se posle maratona sa Partizanom!
Kolinda Grabar-Kitarović sela pored legendarnog Đokovićevog prijatelja i rekla: "Modrić je za mene broj 1"
Potez srpskog tenisera po završetku meča protiv Aleksandra Dolgopolova izazvao je pažnju u njegovoj rodnoj zemlji i regionu.
U trenutku kada se po običaju potpisivao na kameru, što rade svi pobednici, najbolji reket sveta je napisao na ćirilici "Hvala na podršci".
Đoković vrlo retko ispisuje poruke na ćiriličnom pismu, a vrlo je interesantno što je to uradio baš sada u trenutku kada se vodi velika polemika u regionu zbog ukidanja ćirilice u Vukovaru i skidanja dvojezičnih tabli.
Ne znamo da li je ovo srpski teniser učinio slučajno ili ne, ali sigurno je ovaj njegov potez izazvao dosta pažnje i komentara.
(Telegraf.rs)