ĐOKOVIĆ: Lekar mi je dao nekoliko lepih pilula!
Prvi reket sveta se osvrnuo na prekid meča kada je zatražio medicinski tajm-aut
Srpski teniser Novak Đoković morao je da uloži poslednje atome snage kako bi se izvukao poraza u polufinalu Sinsinatija.
Preporučujemo
Fenomenalan rezultat Ivane Španović na SP u novoj disciplini, drugim rezultatom karijere stala nadomak elite
Rukometaši Srbije oduševili naciju, na korak do plasmana na Svetsko prvenstvo, odlučujući duel protiv komšija
Nole je uspeo da preokrene protiv Aleksandra Dolgopolova i pobedi sa 2:1, iako je imao problema sa desnom rukom.U jednom momentu se činilo da neće moći da nastavi meč, posle medicinskog tajm-auta.
E, ZATO JE NOLE KRALJ: Šta je Đoković hteo da kaže svojom porukom na ćirlici posle pobede?
- Lekar mi je dao nekoliko lepih pilula i bol je brzo prošao - rekao je Đoković kroz osmeh, a potom nastavio:
- Odigrao sam dobar meč protiv Vavrinke, ali sam sada pokazao samo borbenost i nisam dobru partiju pružio. Ali svaka čast i Aleksu, bio je blizu pobede i ne bi bilo nezasluženo da je trijumfovao. Želeo sam da sačuvam snagu i prevaziđem sve, uspeo sam nekako.
Podsetimo, Srbin u nedelju od 19.00 časova igra finale turnira protiv Rodžera Federera.
(Telegraf.rs)