Tošić: Nisam se izvinjavao Turcima zbog tri prsta!
1
10
Samo sam objasnio šta znači taj potez i rekao sam da mi je žao ako je to nekoga uvredilo, jasan je srpski fudbaler
Fudbaler Srbije Duško Tošić otkrio je srpskim medijima da nije morao da se izvinjava u svom klubu Bešiktašu zbog tri prsta koja je podigao nakon pobede u Albaniji.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Supruga Edina Džeka ima ćerku sa srpskim biznismenom: Sve je napustila zbog ljubavi prema "Dijamantu"
>>>Turci TERAJU Tošića i Markovića zbog SRBOVANJA u Albaniji!
Mediji su preneli da je Tošić imao problema u svom klubu zbog toga poteza
- Nisam se nikome izvinio, ponosan sam, samo sam objasnio šta znači taj potez. Rekao sam da mi je žao ako je to nekoga uvredilo- kazao je Duško Tošić.
Reprezentacija Srbije poražena je u nedelju u Beogradu od Portugalije rezultatom 2:1.
(Telegraf.rs)