Miha ostao bez 3 boda zbog Bakine gluposti, golčina Pjanića u pobedi Rome (VIDEO)

Kolumbijac dao jedini gol za Milan, ali je mogao da reši meč da je igrao fudbal, a ne razmišljao da li je u ofsajdu

Fudbaleri Rome pobedili su na svom terenu ekipu Empolija sa 3:1 (0:0), u utakmici 8. kola italijanske Serije A, dok je Milan Siniše Mihajlovića odigrao 1:1 u Torinu.

Roma je zabeležila treći vezani trijumf i prišla na bod zaostatka vodećoj Fiorentini. Mreže na stadionu Olimpiko mirovale su sve do 56. minuta kada je Miralem Pjanić sjajnom pogotokom iz slobodnog udarca doneo vođstvo domaćinu.

Nekoliko trenutaka kasnije na 2:0 povisio je Danijele de Rosi, a u 69. minutu gol za Vučicu postigao je i Mohamed Salah. Konačan rezultat postavio je Marsela Bihela u 76. minutu.

Milan tri godine nije pobedio u Ntorinu i bio je blizu rušenja negativne tradicije. Ipak, gol Bake u 63. minutu anulirao je Bazeli 10 minuta kasnije. Zanimljivo, to je Torinu bio prvi udarac u okvir gola Rosonera koji su bili bolji na terenu.

Baka je mogao da postane apsolutni junak meča. Osim jednog, samo osam minuta pošto je ušao sa klupe, mogao je da postigne i drugi gol. Međutim, mislio je da je u ofsajdu i mlako je reagovao, a izašao je sam ispred gola Torina.