Iz slobodnjaka, kornera, petom: TOP 7 evrogolova koji su obeležili dan (VIDEO)

Zbog ovoga volim fudbal...

Neverovatan fudbalski dan širom Evrope obeležilo je nekoliko fenomenalnih golova.

Telegraf vam predstavlja TOP 7...

1. Robin van Persi

Holandski napadač je u 29. minutu postigao gol iz slobodnog udarca koji je Fenerbahčeu doneo pobedu na gostovanju Kajzeriju. Gol dovoljan za 17. bod i treće mesto na tabeli.

2. Serđo Pelisijer

Ikao ima 36 godina, napadač Kjeva je još jednom pokazao kakav je golgeter. Izjednačio je rezultat u Đenovi u 77. minutu, golom petom, ali su Leteći magarci poraženi u 90. minutu.

3. Antoan Grizman

Atletiko je na Anoaneti savladao Real Sodijedad rezultatom 2:2, a gol Griznama će se dugo prepričavati. Kao Brzi Gonzales ustremio se ka golu domaćeg tima ostavljajući odbranu Sosijedada iza sebe.

4. Salvatore Boketi

Defanzivac Spartaka je postigao fenomenalan pogodak u moskovskom derbiju protiv Lokomotive, ali su gosti uspeli d aslave rezultatom 2:1.

5. Nikola Kalinić

Hrvatski napadač je još jednom pokazao da je u fenomenalnoj formi. Izjednačio je protiv Napolija u 73. minutu, ali je Fjorentina ipak izgubila na gostovanju

6. Alehandro Gomez

Fudbaler Atalante je iz kornera postigao pogodak u pobedi protiv Karpija rezultatom 3:0.

7. Jere Uronen

Helsinborg je slavio na gostovanju Hamarbiju rezultatom 3:1, a gol Jerea Uronena će se dugo prepričavati.