TUGA: Bivši golman Totenhema i Mančester sitija preminuo u 32. godini
Mađarski čuvar mreže izgubio bitku sa bolešću
Tužna vest stiže nam iz Mađarske.
Preporučujemo
Ovo su svi čekali! Oglasio se Edin Džeko posle haosa koji je napravio na klupi besan zbog izmene
Angelina Topić otišla u Zagreb, objavila emotivnu sliku sa svojim dečkom 6 dana posle obaranja rekorda
>>> MLADI HEROJ SE VRATIO! Bivši Zvezdin golman završio s hemoterapijama i opet trenira! (VIDEO)
Bivši dugogodišnji golman brojnih premijerligaških klubova Marton Fulop, preminuo je u 32. godini posle duge borbe sa rakom. Vest o njegovoj smrti saopštio je mađarski MTK, klub u kome je ponikao.
- Sa dubokom tugom javljamo da je posle duže bolesti, Marton Fulop preminuo - javili su Mađari.
Poslednji Fulopov klub bio je grčki Asteras, za koji je branio u sezoni 2013/2014.
Njemu je uklonjen tumor iz ruke 2013. godine i posle toga se više nikada nije vratio na teren.
- Siguran sam da ću za nekoliko meseci biti spreman i fizički i mentalno da nastavim da igram - rekao je tada, posle operacije, mađarski čuvar mreže, ali, nažalost, nije dočekao taj dan.
Fulop je u karijeri, pored matičnog MTK, branio za Totenhem, Sanderlend, Lester, Stouk, Manečster siti, Ipsvič, VBA i još nekoliko klubova sa ostrva.
(Telegraf.rs)