Srpski rukometaš u konkurenciji za najboljeg igrača sveta! (VIDEO)
Rukometaš Vesprema Momir Ilić nalazi se u izboru za najboljeg levog beka na svetu
Doskorašnji kapiten rukometne reprezentacije Srbije Momir Ilić ušao je u izbor za najboljeg rukometaša sveta, objavljeno je na sajtu Handbal-Planet.
Preporučujemo
Da li je prepoznajete? Bila je najbolja na svetu, ona i Novak su se družili, a sad je gledala Jokića i Dončića
Živeo na selu u kući bez struje i vode, radio kao moler da prehrani porodicu, a sad je postao "srpski Tajson"!
Žiri sastavljen od 29 novinara sa četiri kontinenta izglasalo je 32 igrača, četiri sa svake poziije plus najbolji defanzivac.
>>>ILIĆ BEZ TITULE: Barselona je novi šampion Evrope! (FOTO)
Dugogodišnji srpski reprezentativac nalazi se u konkurenciji za najboljeg levog beka na svetu, a pored njega za tu titulu će se boriti i Danac Mikel Hansen, katarski reprezentativac Rafael Kapote i poljski as Karol Bilecki.
Prošlogodišnji najboji strelac Lige šampiona imao je sjajnu sezonu u ekipi mađarskog Vesprema gde je doveo svoj tim do finala najprestižnijeg rukometnog takmičenja, ali su tu zaustavljeni od RK Barselone.
Momir Ilić je još jednom pokazao da je igrač svetske klase, a mi Vam prikazujemo neke od njegovih najboljih poteza.
(Telegraf.rs)