Nole pobedu posvetio žrtvama terorističkih napada u Parizu!
2511
6
Najbolji svetski teniser posle pobede nad Keijom Nišikorijem poslao poruku porodicama nastradalih ljudi u Parizu
Novak Đoković je počistio sa terena Keija Nišikorija u prvom meču završnog Masters Kupa u Londonu sa 6:1,6:1.
Preporučujemo
Angelina Topić otišla u Zagreb, objavila emotivnu sliku sa svojim dečkom 6 dana posle obaranja rekorda
Jedna od najvećih legendi Hrvatske pozvala Ivanu Španović: "Danas zajedno u studiju, sutra..."
>>>Đoković počistio Nišikorija za prvu pobedu u Londonu!
>>>Novaku se Francuzi zahvaljuju zbog poruke podrške!
Meč je trajao samo 65 minuta, a posle duela Đoković je dobio veliki pehar za najboljeg igrača na svetu ove sezone!
On je po prijemu pehara dao izjavu, a zatim je tražio da kaže još nešto pa je praktično pobedu posvetio žrtvama terorističkih napada u Parizu.
- Moje srce ide osobama i porodicama nastradalih, jako je teško bilo gledati te slike i snimke iz Pariza. Želim da svi sada velikim aplauzom odamo počast njima - rekao je Novak a publika ga je podržala.
(Telegraf.rs)