Novi igrač Partizana: Jedva čekam da stignem
Oglasio se Amerikanac Derel Vilijams
Derel Vilijams je definitivno novi igrač Košarkaškog kluba Partizan kome će se priključiti na početku sledeće nedelje.
Preporučujemo
Stanković posle 9. titule Zvezde u nizu pričao o Arnautoviću: "Nemamo probleme, ne mogu da me prevare..."
Zvezda rasturila Partizan u 179. večitom derbiju i osvojila 37. titulu, dominacija duga 9 godina
>>> UBILI MU BRATA RAFALOM U GLAVU: Novog košarkaša Partizana prati potresna životna priča!
Dakle, neće ga biti u sastavu novog trenera Aleksandra Džikića u vrlo važnoj utakmici protiv Cibone, ali će biti spreman da pomogne Beograđanima u dvorani "Leon Štukelj" protiv Krke.
Amerikanac bi trebalo da krene sa radom sa novim saigračima već početkom naredne nedelje, a u međuvremenu se oglasio na svom tviteru i zahvalio se svom dosadašnjem klubu, ali i najavio dolazak u Beograd.
- Želim da se zahvalim Pepinsteru na ukazanoj šansi. Idem u Partizan gde me čeka novo putovanje i jedva čekam da stignem tamo - "tvitnuo" je novi centar Partizana.
(Telegraf.rs)