DRINČIĆ NAPUSTIO IZRAEL: Jedan bivši igrač Partizana oteran, drugi prešao u Vojvodinu!
Defanzivni vezista prekršio klupsku disciplinu i sada je slobodan igrač * Malbašić Vošin na dve i po godine
Nikola Drinčić više nije član Makabija iz Haife.
Preporučujemo
"Nešto nije kako treba sa Žocom"
Srbija će imati ogromnu šansu da se plasira na Mundijal, ovo će se desiti prvi put u istoriji, velika promena?
Posle samo šest meseci u Izraelu, defanzivni vezista je sporazumno raskinuo ugovor po želji Makabija.
Razlog je odluka da napusti stadion kada je u meču protiv Hapoela zamenjen u 38. minutu.
S druge strane, bivši fudbaler Partizana Filip Malbašić potpisao je dvoipogodišnji ugovor sa Vojvodinom, potvrdio je novosadski klub na svom sajtu.
Malbašić u Vojvodinu stiže iz nemačkog Hofenhajma, sa kojim je raskinuo saradnju. Nekada mladi reprezentativac Srbije karijeru je počeo u novobeogradskom Radničkom, a potom je 2012. godine preko Rada potpisao za Hofenhajm, gde nije uspeo da se izbori za ozbiljniju ulogu.
Dve sezone proveo je na pozajmicama u Partizanu i Lehiji iz Gdanjska, dok je za mladu selekciju Srbije odigrao pet mečeva i dao dva gola.
(Telegraf.rs)