Kasiljasu se opet smeje ceo svet: Veliki kiks legende u derbiju Portugalije (VIDEO)

Legendarni golman častio Sporting i upropastio Porto

Sporting je savladao velikog rivala Porto na gostujućem terenu sa 3:1 i tako je ostao u trci za titulu za prvoplasiranom Benfikom, koja ima dva boda više.

Lavovima iz Lisabona je značajno pomogao i golman Porta Iker Kasiljas, koji je još jednom imao kiks kakav se ne očekuje za takvu legendu koja je jedan od simbola čuvara mreže u poslednjih 20 godina.

Slimani je postigao dva gola u prvom poluvremenu za goste, a za Porto je Erera pogodio sa bele tačke. Konačan rezultat postavio je Cezar u 85. minutu, kada se i dogodio taj kiks Kasiljasa.

Zbog sve češćih grešaka po odlasku iz Reala, navijači počinju da prozivaju Španca da je vreme da možda razmisli o penziji.