Osvajač zlata iz Grčke i Turske stiže među Kingse kod Divca i Peđe!
Šćepanović će raditi u stručnom štabu tokom Letnje NBA lige
Bivši košarkaški reprezentativac Jugoslavije Vlado Šćapanović pridružiće se Vladu Divcu i Predragu Stojakoviću u Sakramento Kingsima, pošto će raditi u stručnom štabu tokom Letnje NBA lige.
Preporučujemo
Čuveni fudbaler totalno propao, bio je legenda Reala i Juvea, sada su ga u Americi našli prekrivenog urinom
Pojavio se snimak, pogledajte kako je Kalinić izašao iz hale na Zlatiboru, napolju su ga čekali...
Kako prenosi specijalizovani košarkaški sajt Sportando, bivši košarkaš Partizana prihvatiće poziv Kingsa, u kojem Vlade Divac obavlja ulogu glavnog menadžera, dok je Predrag Stojaković zadužen za igrački kadar i skauting.
Šćepanović je sa reprezentacijom osvojio dve zlatne medalje - na Svetskom prvenstvu u Grčkoj (1998) i na šampionatu Evrope u Turskoj (2011), a ima i bronzu sa kontinentalnog prvenstva u Francuskoj (1999).
Karijeru je završio pre pet godina, a osim u Partizanu igrao je za Efes, Panatinaikos, Skiper iz Bolonje, PAOK, Granadu, Mursiju i Panelinios.
(Telegraf.rs/Tanjug)