Beograd organizuje proslavu na balkonu za Olimpijce!
0
3
Gradski menadžer Goran Vesić potvrdio je da će biti dočeka za sve Olimpijce koji su osvojili medalju u Riju
Gradski menadžer Goran Vesić izjavio je danas da će sigurno biti priređen doček srpskim olimpijcima na balkonu Skupštine grada.
Preporučujemo
Angelina Topić otišla u Zagreb, objavila emotivnu sliku sa svojim dečkom 6 dana posle obaranja rekorda
Najlepša sportistkinja sveta došla na Svetsko prvenstvo sa poznatim verenikom, zna se i koga je gledala
Kada tačno i kako će to biti organizovano biće poznato posle dogovora grada i ministra sporta Vanje Udovičića, rekao je Vesić.
- Sigurno će biti dočeka, tradicija Beograda je da dočekuje šampione sa velikih takmičenja.
- Spremni smo da sačekamo olimpijce, tu im je i mesto - rekao je Vesić na TV Pink.
(Telegraf.rs)