Srpski Olimpijci spontano zapevali Bože pravde čekajući predsednika Nikolića (VIDEO)
1643
2
Srpski košarkaši, vaterpolisti, odbojkašice i košarkašice spontano zapevali u zgradi predsedništva
Olimpijski tim Srbije, osvajači medalja na Igrama u Riju bili su na prijemu kod predsednika Srbije Tomislava Nikolića.
Preporučujemo
Belingem ostao u šoku nakon meča sa Ganom: "Ovo nisam ja zaslužio"
Hrvatska jedva dobila Panamu, utakmica bila mučna za gledanje: Budimir i Livaković spasili komšije od bruke
Međutim, prijem je malo kasnio jer je predsednik bio na večeri sa predsednikom Kazahstana koji je doputovao u Beograd.
U jednom momentu je neko saopštio da predsendik dolazi, pa su sportisti, ne svi, ali jedan deo zapevali himnu "Bože pravde"
Evo kako je to zvučalo:
Inače, ako ste propustili kako je bilo na aerodromu pogledajte video ispod:
(Telegraf.rs)