ROLAN GAROS: Kvitova i Šarapova zakazale polufinale
0
0
Kvitova se vratila iz mrtvih i obezbedila polufinale sa Šarapovom koja je ubedljiva bila protiv Kanepi
Marija Šarapova i Petra Kvitova opravdale su ulogu favorita u prvim mečevima četvrtfinala Rolan Garosa. Ruskinja je bila bolja od Kaje Kanepi 6:2, 6:3, dok je Kvitova imala puno problema sa kvalifikantkinjom Jaroslavom Švedovom 3:6, 6:2, 6:4.
Preporučujemo
Dvejn Vašington ispisao nove stranice u istoriji ABA lige, Partizan posle "porođajnih" muka okrenuo Krku!
Mirko Ocokoljić dobio pitanje o Vašingtonovom rekordu: "Da 5% od sledećeg ugovora pošalje na moju adresu"
Senzacionalna teniserka iz Kazahstana koja je u prethodnoj rundi izbecila Na Li, ponovo je na dobrom putu bila da napravi prvorazeredno iznenađenje, ali je u poslednjem trenutku zastala.
Imala je brejk prednosti kod 4:3, servis, ali je ušla u crni period igre, tačnije favorizovana Kvitova je bila kao u najboljim danima. Vezala je tri gema i plasirala se u polufinale.
Upravo će Kvitova i Šarapova polufinalni susret igrati u četvrtak na Otvorenom prvenstvu Francuske.
(Telegraf.rs)