UEFA nastavlja da gazi Legiju: Nova brutalna kazna zbog navijača! (VIDEO)
6
8
Poljski šampion ponovo u nezavidnoj situaciji
UEFA nastavlja sa surovim kažnjavanjem poljske Legije.
Preporučujemo
Ovo su svi čekali! Oglasio se Edin Džeko posle haosa koji je napravio na klupi besan zbog izmene
Angelina Topić otišla u Zagreb, objavila emotivnu sliku sa svojim dečkom 6 dana posle obaranja rekorda
Disciplinski komitet evropske kuće fudbala kaznio je klub sa 80.000 evra zbog divljanja navijača pred meč Lige šampiona sa Realom u Madridu, odigranom 18. oktobra.
Uz to, Legiji je zabranjena prodaja ulaznca za narednu gostujuću utakmicu Dortmundu 22. novembra. Uslovno bi kazna mogla da se proširi i na domaćinstvo Sportingu 12. decembra.
Šampion Poljske je prethodno bio kažnjen i zbog rasističkih povika i poruka na prvoj utakmici u LŠ, koja je završena pobedom Dortmunda 6:0.
(Telegraf.rs)