Imamo gol kvalifikacija: Poljaka šestorica nisu mogla da zaustave, Nemci brojali do 8, Robijev ubedljiv poraz (VIDEO)

Ne, to nije Brzi Gonzales nego Kamil Grosicki

Zaustavite fudbal, imamo gol kvalifikacija! Kamil Grosicki će sasvim sigurno biti jedan od junaka ovog ciklusa za odlazak na SP, pošto je u 11. minutu meča predriblao šestoricu Rumuna i dao gol njihovom golmanu.

Samo je najavio ubedljiv trijumf koji je sa dva gola u finišu meča potvrdio Robert Levandovski.

Ovaj meč je imao svoju uvertiru na ulicama Bukurešta, a bio je i prekinut na 10 minuta zbog toga što je napadač Bajerna pogođen topovskim udarom.

Poljaci posle ove pobede imaju 10 bodova, Crna Gora sedam, a Danska šest. Dance je u igru vratila ubedljiva pobeda nad kazahstanom kod kuće (4:1).

Francuska je lider grupe A i sa osmehom na licu dočekuju 2017. godinu! U derbiju 4. kola Trikolori su na svom terenu savladali Švedsku rezultatom 2:1 (0:0).

Meč koji je sudio Milorad Mažić nije doneo ništa u prvom poluvremenu, a onda u nastavku tri gola za samo 10 minuta.

Najpre je Forsberg doveo goste u vođstvo iz slobodnog udarca da bi Pogba i Paje preokrenuli rezultat (58. i 65. minut).  Francuzi sada imaju 10 bodova, a Šveđani 7.

Vredi pomenuti da je srpski sudijski tim odlično odradio posao, iako su se Šveđani bunili u nekoliko navrata.

Engleska je na Vembliju održala čas fudbala Škotskoj i kući je ispratial sa tri gola u mreži - 3:0 (1:0)

Stardiž je doveo domaći tim u vođstvo u prvom poluvremenu, da bi Lalana i Kejhil zapečatili sudbinu Škotima.

U istoj grupi Slovenija je na jedvite jade slavila na Malti (1:0), dok je Slovačka bila silna protiv Litvanije.

Englezi su prvi u grupi sa 10 bodova, Slovenci imaju osam, a Slovaci šest.

U grupi C viđeno je iživljavanje Nemaca nad nemoćnim San Marinom (8:0), kao i prvi poraz Azerbejdžana kog s klupe vodi Robert Prosinečki (4:0).