Pljušte čestitke Mariju, ali se izdvaja šmeker Federer - koji je čestitao i Novaku!
277
1
Javljaju se teniseri posle finala završnog Mastersa u Londonu
Odmah posle pobede Endija Marija nad Novakom Đokovićem u finalu Mastersa, javile su se kolege dvojice najboljih tenisera.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Pogledajte rekordan skok Ivane Španović u Zagrebu: Oduševiće vas reakcija hrvatskih navijača s tribina
Među prvima, jedan od najboljih svih vremena, Rodžer Federer.
>>> Zbog Novakovih reči upućenih Endiju, cela dvorana u Londonu je aplaudirala!
- Epski start godine za Novaka, epski završetak godine za Marija koji je završio na prvom mestu. Čestitam, momci! - napisao je Federer, uz emotikon aplauza.
(Telegraf.rs)