Rasprodata dvorana u Železniku za nekoliko sati
Košarkaši klub Crvena zvezda još jednom se izvinjava i moli za razumevanje sve navijače koji su imali sezonske ulaznice, a nisu uspeli da dobiju razervaciju
Za samo nekoliko sati podeljene su sve rezervacije kojima su vlasnici sezonskih ulaznica obezbedili svoje mesto u dvorani u Železniku za četvrti meč finalne serije plej-ofa. Zbog znatno smanjenog kapaciteta dvorane FMP u Železniku u odnosu na "Pionir", navijači sa sezonskim ulaznicama morali su telefonskim putem da sebi obezbede rezervaciju sa kojom će jedino moći da uđu u dvoranu.
Preporučujemo
Poznato kada se Nikola Jokić vraća na parket, tiče se i trke za MVP titulu
Čuveni šampion tvrdi: "Ovo je Đokovićev najveći problem pred AO, potrebno mu je da njih dvojica..."
Košarkaši klub Crvena zvezda DIVA još jednom se izvinjava i moli za razumevanje sve navijače koji su imali sezonske ulaznice, a nisu uspeli da dobiju razervaciju i zbog toga neće biti u prilici da utakmicu protiv Partizana prate uživo.
Takođe, rukovodstvo kluba još jednom apeluje na sve navijače koji budu bili u dvorani u Železniku da navijaju fer i sportski.
(kkcrvenazvezda.rs)