Ona je najzaslužnija za rušenje vicešampionki Evrope: Čudesne odbrane golmana rukometašica Srbije!

Srpske rukometašice došle do druge pobede na Evropskom prvenstvu

Rukometašice Srbije zabeležile su novu pobedu u grupi A na Evropskom prvenstvu, pošto su savladali Španiju sa 25:23. Briljirala je Marija Čolić na golu Srbije, koja je imala neke neverovatne odbrane i bila je nepremostiva prepreka za Špankinje.

Naše reprezentativke su u drugom poluvremenu napravile veliku razliku i u jednom momentu su povele sa 19:10, ipak, posle toga je došlo do malog opuštanja i Špankinje su uspele da se približe i da smanje razliku i na dva gola razlike na dva minuta pre kraja. Ipak, tada su srpske rukometašice imale pravi odgovor i uspevale su golovima da odbiju nalet protivnica sjajnim golovima.

Takođe je i Marija Colić branila neverovatne prilike i zicere, a na kraju i jedan sedmerac. Upravo je ona i izabrana za igračicu ugakmice po završetku meča.

Naša selekcija je ovom pobedom došla do nova dva boda na tabeli.