PRETERAŠE GA: Real u zelenoj opremi od naredne sezone
0
0
"Kraljevski klub" jednom je bio u zelenim dresovima, i to 1965. godine protiv River Plate
Fudbaleri madridskog Reala naredne sezone gostujuće utakmice u Ligi šampiona mogli bi da igraju u zelenim dresovima, preneli su danas španski mediji.
Preporučujemo
Ovo nismo videli skoro nikad u istoriji tenisa, Srbin slavio odlukom sudije, Francuz u neverici bez polufinala
Najbolja atletičarka Hrvatske svih vremena se obratila Angelini Topić: "Ulaziš u sportsku besmtrnost"
Informaciju o promeni boje dresa nisu potvrdili ni klub ni proizvođač sportske opreme "Adidas", ali nije isključeno da do toga dođe, pošto su Madriđani prošle sezone utakmice na strani igrali u neobičnoj crvenoj garnituri.
Real je samo jednom nastupao u dresovima zelene boje, i to 1965. godine u prijateljskoj utakmici protiv River Plate u Venecueli.
(Tanjug)