Velikani iz Engleske u otimačini najtalentovanijeg 13-godišnjaka iz Seltika! (VIDEO)
Čudo od deteta na meti klubova iz Londona i Mančestera
Talentovani 13-godišnji igrač Seltika Karamoko Dembele na oku je Mančester sitija i Čelsija, prenose ostrvski mediji.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Đoković prekinuo intervju kad je dobio pitanje zašto Srbija ne igra na Svetskom prvenstvu!
Dečak koji je već žrtva rata fudbalskih saveza Škotske i Engleske, za koje bi mogao da zaigra, imaće velikih iskušenja i zbog interesovanja klubova. Čak se i Ajaks uključio u praćenje njegovog rada i uzda se u svoju reputaciju jedne od najjačih omladinskih škola sveta.
Ipak, Seltik želi da ga zadrži, a u klubu je od desete godine. Čak je i menadžer Brendand Rodžers razgovaro sa roditeljima, koje je podsetio da je Musa Dembele napravio pravu stvar ostavši u klubu. Kakav je talenat Karamoko, pokazale su i njegove sjajne partije protiv čak sedam godina starijih fudbalera, a FS Škotske je već načinio važan korak, jer je dečak nastupio na dve utakmice U16 selekcije.
(Telegraf.rs)