Liverpul se obrukao protiv četvrtoligaša, Čelsi silan sa igračem manje (VIDEO)

Klopov tim se nije proslavio, dok je Konteov odradio posao

Fudbaleri Liverpula nisu uspeli da pobede četvrtoligaški Plimut na Enfildu pred više od 50.000 gledalaca, pa će na gostovanju tražiti dalji prolaz u FA Kupu.

Iako je sastav bio kombinovani, teško je naći pravo opravdanje za razočaranje pred svojim navijačima, a šansu su u drugom poluvremen dobili Staridž, Firmino i Lalana.

Igrali su još Čan, Origi, Vudbern i Moreno, Marko Grujić nije bio ni na klupi, a gosti su ponosno napustili Enfild i dobiće priliku da ugoste velikana.

Čelsi, s druge strane, nije imao problema i savladali su Piterboro rezultatom 4:1.

Dvostruki strelac bio ej Pedro ( 18. i 75. minut), dok su se u strelce upisali i Bačuaj i Vilijan. Jedini pogodak za goste delo je Nikolsa u 70. minutu.

Vredi pomenuti i to da su Plavci od 67. minuta igrali sa igračem manje jer je Teri zaradio crveni karton. Kao i neverovatan promašaj Pedra na početku meča kada je sa pet metara tukao preko gola.