Fudbaleri Intera kao Zvezda u Evroligi - sedam u nizu! (VIDEO)

Inter sve bliži samom vrhu tabele

"Neroazuri" se nalaze u nezadrživom naletu u Seriji A gde su u subotu uveče upisali i sedmu uzastopnu pobedu.

Fudbaleri koje sa klupe vodi Stefano Pioli savladali su "fenjeraša" Peskaru 3:0 i na tabeli prestigli Lacio koji je nešto ranije, mimo očekivanja, poražen od Kjeva 0:1, i to golom u 90. minutu.

Inter je bio apsolutni favorit protiv novajlije u ligi i ako je bilo neke dileme u vezi sa ovom utakmicom, to je kojim će rezultatom biti izražena pobeda Ikardija i družine.

Danilo D'Ambrosio "načeo" je goste iz Abruca u 23. minutu, rutiniranim udarcem glavom, a Žoao Mario je iz slične pozicije, samo nogom, duplirao prednost pre odlaska na veliki odmor.

U nastavku, Inter je još jednim golom zapečatio trijumf, arhivirao i ovu utakmicu i sa mnogo samopouzdanja gleda u naredne izazove.

Treći gol za Inter delo je Edera posle dobro uigrane kombinacije.

U narednom kolu očekuje nas veliki derbi: Juventus -Inter.