Dres junaka Superboula vredi 500.000 dolara!
1
0
Dres će uskoro naći na onlajn aukciji, a stručnjaci veruju u basnoslovnu ponudu
Tom Brejdi, kvoterbek Nju Ingland Patriota izgubio je dres posle 51. Superboula, tačnije neko mu ga je ukrao iz svlačionice.
Preporučujemo
Osvojila olimpijsku bronzu, zarađuje novac na obnaženim slikama, atletičarka se pojavila na SP u dresu Kanade
Novaku nisu dali da uđe na trku F1, Đoković stigao dosta ranije, pa shvatio da je zaboravio najvažniju stvar
>>> Najveće ludilo u Superboul istoriji! Preokret posle minus 25! Ovo se ne pamti (FOTO)
S obzirom da se radi o raritetu posle neverovatne utakmice američkog fudbala, stručnjaci smatraju da će cena dostići neverovatnih 500.000 dolara na internetu.
- Tom je najpopularniji igrač u istoriji američkog fudbala. Od sportista u poslednjih 40 godina od njega je možda popularniji samo Majkl Džordan - izjavio je Ken Goldin, vlasnik aukcijske firme "Goldin Austions".
Brejdi je predvodio svoj tim do istorijskog preokreta, a ovo mu je peta šampionska titula.
(Telegraf.rs)