LUDILO, GOL I SUZE U 95. MINUTU: Ovako se tresao Kamp Nou zbog istorijskih 6:1! (VIDEO)

Nestvaran epilog!

Fudbal samo može da ispiše najluđe priče, Barsa je uspela da učini nemoguće i eliminiše PSŽ posle poraza od 4:0.

Katalonci su pobedili francuskog giganta sa 6:1, a sve je delovalo beznadežno kada je Kavani u 62. minutu smanjio na 3:1.

Računica je bila jasna, Barsi su bila potrebna tri gola, nada se vratila u 88. minutu golom Nejmara. Brazilac je potom bio precizan sa bele tačke, a sudija je pokazao da će se igrati još pet minuta. I baš u petom minutu, Ter Štegen je bio u šesnaestercu protivnika, a lukava lopta Nejmara našla je Roberta u begu od ofsajd zamke.

Mreža se zatresla, tresao se i Kamp Nou, od suza zbog pobedničkog gola za četvrtfinale Lige šampiona i istorijski preokret kakav do sada nije viđen. Bilo je i suza na stadionu, Luis Enrike je bio van sebe od radosti, jedva je dočekao poslednji sudijski zvižduk da poleti igračima u zagrljaj.