Kante izbacio Junajted iz FA Kupa, sudija upropastio meč očajnom odlukom (VIDEO)

Čelsi ide dalje zahvaljujući minimalnoj pobedi na svom terenu

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u polufinale FA Kupa, pošto su u Londonu pobedili desetkovani Mančester junajted rezultatom 1:0 (0:0).

Gol odluke postigao je N'Golo Kante u 51. minutu, kada je posle dodavanja Vilijana šutirao sa oko 20 metara po sredini, a lopta je odskočila i završila u mreži Davida De Hee.

Junajted je od 35. minuta igrao s desetoricom igrača, pošto je Ander Erera dobio drugi žuti karton. Možemo slobodno reći veliki propust sudije Olivera, pogotovo kod faula za isključenje.

Junajted je doputovao oslabljen u London, pošto zbog suspenzije nije igrao najbolji strelac ekipe Zlatan Ibrahimović. njega je u napadu zamenio rašford koji je posle sat vremena igre imao šansu utakmice za izjednačenje. Međutim, Kurtoa je odbranio Plavce...

Meč je obeležila i svađa Kontea i Murinja, kao i sramotno skandiranje navijača Čelsija ka Portugalcu.