Kapelov sin: Otac je u Italiji, a ne u Rusiji
0
0
Pjer Filipo opovrgao informaciju pojeinih ruskih medija da je proslavljeni italijanski trener već postigao dogovor o preuzimanju ruske fudbalske reprezentacije
Iako su pojedini ruski mediji objavili da je Fabio Kapelo stigao u Rusiju na pregovore oko preuzimanja njene fudbalske reprezentacije, proslavljeni italijanski trener izgleda nije mrdnuo sa Apenina. Tako je bar po rečima njegovog sina Pjera Filipa.
Preporučujemo
Čima Moneke se izvinio navijačima Zvezde?
Totalni obrt: Milojević ima ponudu iz komšiluka?!
– Otac se nalazi u Italiji. Nije tačno da je otputovao u Rusiju, a još manje da je postigao dogovor sa Rusima – izjavio je Kapelov sin za italijanske medije.
Sam Kapelo, koji je kroz kvalifikacije odveo Englesku na Evropsko prvenstvo, ali je podneo ostavku pre šampionata u Poljskoj i Ukrajini, rekao je juče u kratkoj izjavi za „Sport ekspres“ da je spreman da pregovara sa Ruskom fudbalskom federacijom.