Luka Milivojević dao gol Arsenalu, Tobdžijama se ovo nije dogodilo 88 godina (VIDEO)
738
10
Palas ubedljivo slavio rezultatom 3:0
Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su Arsenal rezultatom 3:0, a treći pogodak delo je srpskog reprezentativca Luke Milivojevića.
Preporučujemo
Pojavila se vest da je Đoković donirao 300.000 evra za Omiš, Hrvati besni: "Sad bi Tompson trebalo da..."
Džokeru Iliću nožem isekli gume na autu, on poručio: "Neće te interventna spasiti, nabiću ti taj nož u..."
Milivojević je u 68. minutu dotukao Tobdžije sa bele tačke i bio je to njegov prvi gol za novi klub. Ujedno i peti trijumf u sedam mečeva koliko je igrao.
Prethodno su Tausend u 17. i Kabaj u 63. minutu pogađali mrežu nemoćnog Martineza.
Ovo je Arsenalu bio četvrti uzastopni meč na gostovanjima da su primili minimum tri gola. Poslednji put to im je ''pošlo za nogom'' u aprilu 1929. godine.
Palas je ovom pobedom pobegao na šest bodova od zone ispadanja,a pritom ima i meč više od Svonsija koji je prvi ispod crte. Arsenal ostaje na šestom mestu sa 54 boda, sedma ,manje od mesta koje vodi u LŠ.
(Telegraf.rs)