Vesterman već naučio "grobarsku" himnu!
0
0
Novi član Partizana, ali i francuske košarkaške reprezentacije, Vesterman, pohvalio se na Tviteru kako je počeo da uči pesmu "Da volim crno-bele..."
Leo Vesterman, novi reprezentativac Francuske, ali i Partizana, počeo je da ispunjava obećanje, koje je pre nekoliko dana dao putem društvene mreže Tviter.
Preporučujemo
Neviđena scena u Areni, dvorana ove sezone nikad praznija nije bila, navijači iznenadili Penjaroju
Partizan održao čas košarke Dubaiju! Čudesni preokret Penjaroinih momaka, slave Grobari, slavi i Zvezda
U pauzama između treninga "trikolora" mladi plejmejker uči navijačke pesme. Istina, teško mu ide, ali, kako kaže, neće odustati. Prva koju je počeo da vežba je dobro poznata "Da volim crno-bele..."
Vesterman je ponovo tvitnuo napisavši uvodne reči spomenute pesme uz komentar da će nastaviti da je uči.