Kapelo pregovara sa Rusima
0
0
Slavni Italijan je danas u Moskvi razgovarao sa čelnim ljudima ruskog fudbala o mogućnosti da preuzme tamošnju reprezentaciju
Bivši selektor fudbalske reprezentacije Engleske Fabio Kapelo razgovarao je danas u Moskvi sa čelnicima ruskog saveza o mogućnosti da preuzme nacionalni tim te zemlje.
Preporučujemo
Nadal se oglasio zbog pobede Đokovića: "Da nisam povređen još bih igrao, Novak zaslužuje mnogo poštovanja"
Ovo morate da pročitate! Jedna od najvećih živih sportskih legendi nahvalila Novaka kao niko do sada
Pored Kapela, na spisku kandidata za selektora Rusije nalazi se još 12 fudbalskih stručnjaka.
- Tokom ove nedelje, a najkasnije do sledećeg utorka, razgovaraćemo sa svim kandidatima - kazao je ruski ministar sporta Vitalij Mutko.
Prethodni selektor Rusije, Holanđanin Dik Advokat napustio je funkciju nakon eliminacije "zbornaje" u prvoj fazi nedavno završenog prvenstva Evrope. Kapelov sin i menadžer, Pjerfilipo nedavno je rekao da je njegov otac ozbiljno zainteresovan za dolazak u Rusiju.